WEB TASARIM
2015 – 2016 WEB SİTE TRENDLERİ
Samsun'da 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

2015 – 2016 WEB SİTE TRENDLERİ

Merhabalar

Son bir kaç yıldır , özellikle windows 8 ile birlikte hayatımızın her alanına FLAT (düz tasarım) hızlı bir şekilde giriş yaptı. Reklam Afişleri , Gazetele ilanları, Dergi , Katalog Tasarımları, Mobil işletim sistemleri hatta Ambalaj Kutularına varıncaya kadar her yerde Flat Tasarımlar kaşımıza çıkmaya başladı, Belki de bu tasarım akımında en güçlü şekilde etkilenen alanların başında da şüphesiz web tasarım gelmektedir.
545 368 5369
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap
Şüphesiz bu grafik tasarım akımının olumlu yönleri olduğu gibi olumsuz tarafları bulunmaktadır. Özellikle mobill işletim sistemleri , katalog , dergi , reklam afiş tasarımları gibi fazla kompakt olmayan alanlar için çok güzel çalışmalar çıkmasına neden oluyor ve dikkatimizi çekmeyi başarıyor olsa da Web siteleri gibi Daha kompakt çalışmalarda bence çok yüzeysel kalıyor. Bir kaç yıla kadar daha güzel web trendleri oluşmasını umuyorum

Bunun Yanı sarı bootstrap gibi bir çok framework web tasarıma standart getirmeye çalışırken bir çok web sitelerindeki özgün tasarımların önüne geçerek , birbirinin kopyası siteler oluşmasına neden olmaktadır.
Samsun'da Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V
İPUCU
WordPress sistemlerinizde,Cache eklentilerinden birisini kullanarak sunucu yükünü hafifletebilir ve sayfa açılış hızını artırabilirsiniz.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram