WEB TASARIM
İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Samsun'da 1 Numaralı
Web Tasarım Ofisiyiz

İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Günümüzde internet alışverişleri ve ciroları her geçen gün çığ gibi büyükmektedir. Bunun nedenlerinin başlarında ise Eticaretin gerçek bir işyerine göre daha az maaliyeti olması nedeni ile bu alanı geliştirmeye açlışşan firmaların , eticaret sitelerinde indirimler, hediyeler, kuponlar, ücretsiz kargo, iade imkanları gibi bir çok faktörden oluşmaktadır . Aşağıda size İnternette güvenli alışveriş için tüyolar vereceğiz.

Yukarıda saydığımız avantajlar oldukça cazip gelmektedir. Ayrıyeten ürün veya hizmet almak için onca koşuşturma ve yorgunluktan sizi kurtarması bu işin bonusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Faturlarımızı takip etmek ve banka kuyruklarından da bizi kurtarmaktadır. eticaret ortamları.

Burdaki en can alıcı nokta ise alış veriş yaparken kullandığımız kredi kartı bilgilerimizin güvenliği, hergün haberlerde, sosyal medyada, etrafımızdan duyduklarımız bizi internet üzerinden alış veriş yapmayı, fatura ödeme konusunda korkmamıza neden olmaktadır, ve sürekli olarak , fikirlerimizi ertelememize neden olmaktadır.

Aşağıdaki size anlatacağım ufak bir bilgi ile sizi tüm dertlerinizden kurtaracağımızı düşünüyoruz.
545 368 5369
TELEFON YADA WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ
TELEFON YADA WHATSAPP 
arama-yap
internet siteleri üzerinden yapacağınız alış verişlerinizde Gerçek kredi kartı bilginiz yerine bankalarınızdan alacağınız SANAL KART bilgilerinizi kullanmak size % 100 güvenli bir alış veriş imkanı sunacaktır. İyi ama bu nasıl olacak, nasıl yapacağız bu kadar basit mi gibi soruları aklına geldiğini görür gibi oluyorum, sizin için sanal kart ile internet alış verisi konusunu aşağıda daha detaylı şekilde açıklayacağım.

İlk önce bankanızda bir sanal kart oluşturmanız gereklidir. Bunu çok basit ve hızlı şekilde bankanızın internet sitesinden – mobil uygulamalarından, bankanızı arayarak yada bankanıza giderek oluşturmanız gereklidir. Bu işlemi sadece bir kere yapıyoruz. bu oluşturulan sanal kredi kartı için ayrı bir ücret alınmamaktadır. İşin en can alıcı noktası şudur. oluşturulan Sanal Kartın bakiyesi sürekli olarak SIFIR dır yani hiç bir şekilde alış verişe müsade etmez, alış veriş yaptınız ödeme yapacağınız zaman , bankanızın internet şubesinden, yada mobil uygulaması üzerinden giriş yaparak sanal kredi kartınıza alış veriş tutarı kadar bakiye yüklememiz gerekiyor. bu bakiye yükledikten sonra gönül rahatlı ile alış verişinizdesanal kart bilgilerinizi girerek alış verişinizi yapabilirsiniz. kredi kartı bilgileriniz 3. kişilerin eline geçse bile yüklediğiniz bakiyeyi az önce kullandığınız için kart bilgilerinizi ele geçiren kişiler hiç bir şekilde kredi kartınızla alışveriş yapma gibi işlemler yapamaz.

Daha sonra yeniden alış veriş yapacağınız zaman bakiye artırıp ödemelerini kolaylıkla yapabilir güvenli şekilde e dünyanın korsanlarınından korunmuş olursunuz.
Samsun'da Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz
0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V
İPUCU
Instagram'da en verimli etkileşim alacağınız saatler sabah 07:00 - 09:00 arası ve akşam 19:00 ile 24:00 arasıdır. İnsanlar ilk uyandığında Instagram'a bakar. İşten gelip dinlendikten sonra da aktif olarak sosyal medyayı kullanır.
ANASAYFA
PAKETLER
MENU
HİZMETLER
İLETİŞİM
apartmentphonethumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram