Hosting ve Domain Danışmanlığı

Hosting ve Domain Danışmanlığı

ANASAYFA
HİZMERLER
MENU
PAKETLER
İLETİŞİM

SSD HOSTİNG

YEDEKLEME

ALAN ADI

KESİNTİSİZ HİZMET

Samsunda potansiyel Pazar ihtiyacını arttırmak isteyen, hizmet ve ürün sahipleri, bunu kuracakları bir web sitesiyle karşılamaktadırlar ( Hosting ve Domain Danışmanlığı) . Bu web sitesini açarken bir alan adı (Domain) ve web sitesinin kurulu olduğu bir yere yani Hosting e ihtiyaç duymaktadır. Dosyaların kurulu olduğu bu hostingi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Hosting ve Domain Danışmanlığı

Hosting ve Domain Danışmanlığı aldığınız firma iş hayatına yeni mi atılmış yoksa geçmişi olan köklü bir firmamı?
Müşterilerinin geri dönüşleri olumlu yönde mi?
Hosting alımı sonrası kullanıcılara ne tür desteklemeler veriyor?
Fiyat uygunluğu ne yönde?

Dikkat edeceğiniz bu noktalarla beraber ileride yaşayabileceğiniz sıkıntıları en başından çözebilirsiniz.

prowebtasarim.net olarak size güvenli, hızlı bir Hosting ve Domain Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Marka tescilleme olarak kullanacağınız ‘’com.tr’ uzantılı alan adı işlemlerini sizin yerinize yürüterek, en kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlamaktayız.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Web tasarım, Seo, Website Güvenliği, Hosting Hizmetleri ve Danışmanlığı
545 368 53 69 
Müşterilerimizin karşısına Problemlerle değil Çözümler üretiyoruz Kaliteli bir web tasarım firması ile çalışmanız durumunda bulunduğunuz sektör ile ilgili en kolay ve en uygun web tasarım çeşitlerini size sunacaklardır. Bu durumda da yaptığınız işi en güzel şekilde yansıtan bir web tasarımına sahip olmanız gerekir.
HOSTİNG ALIRKEN NEYE BAKILIR
Hosting Seçimi Yaparken İlk dikkat etmeniz gereken konu alacağınız hostingin kullanacağınız yazılıma uygun olmasıdır. Firmamız LİNUX hostingi tavsıye etmektedir.
WORDPRESS HOSTİNG
Wordpress sistemler açık kaynakdır. bunun artıları olduğu kadar eksi yonleri de vardır. en önemlisi yuksek CPU harcamasıdır. Bu nedenle Hosting alırken CPU kullanım oaranına Dikkat etmelsiniz.
COM.TR TESCİLİ YAPIYORUMUSUNUZ
Evet Com.tr için Tescil işlemleri yapmaktayız. Gerekli evraklar
1 ALANADI TAHSİS FORMU
2 VERGİ LEVHASI
3 SİCİL KAYDI

SIK 
SORULAN 
SORULAR

HIZLI MENU

Samsunda Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz

0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V

İPUCU

Windows ortamında iOS uygulamaları geliştirmek için Microsoft'un Xamarin uygulamasını kullanabilirsiniz. Fakat AppStore üzerinde uygulamanızı yayınlamak için yine bir MacOS işletim sistemli bilgisayar gereklidir.
homeapartmentcloud-syncdatabaselicensephonelaptop-phoneheart-pulsepawearththumbs-upchevron-downmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram