WEB SİTESİ YAPTIRMAYA KARAR VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

WEB SİTESİ YAPTIRMAYA KARAR VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

ANASAYFA
HİZMERLER
MENU
PAKETLER
İLETİŞİM
Web sitenizi yaptırmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken konulardan bahsetmek istiyorum.

İlk olarak web sitenizi neden yaptırmak istediğinizi detaylı şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Pro web tasarım olarak bize başvuran müşterilerimden yola çıkarak bazı örnekler verirsem, bir kısım müşterilerim ; kendisinin kurumsal bir firma olduğu ve müşteri potansiyelinin yüksek olduğu, sadece kurumunu iyi şekilde temsil edecek web sitesine ihtiyaç duyduğunu , diğer bir kısım müşterilerim ise sadece kurumsal olarak emil gönderip almak için, diğer başka bir grup müşteriler, internet üzerinden müşteri kazanmak için, bazıları ise internet üzerinden satış yapabilmek için web sitesi yaptırmak istemekteler.

Proweb tasarım olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyoruz ve kendilerine en uygun web tasarım paketini kendilerine öneriyoruz. Bu sayede de, karşımızdaki kişinin gereksiz olan hizmetler için extra maliyetlerle karşılaşmasının önüne geçiyoruz.

Siz de websitenizi yaptırmaya karar verdiğinizden gereksiz hizmetler için extra maliyet vermekten kaçınmak için detaylı analiz yapmanız gerekmektedir.

Birkaç örnekle bu analizi nasıl yapacağınızı anlatmak isterim.

1 NUMARALI MÜŞTERİ : İNTERNET ÜZERİNDEN MÜŞTERİ KAZANMAK İSTİYORUM

Bu kişiler için önermiyeceğimiz ilk website türü e ticaret websiteleridir. Bunun yerine SEO optimizasyonu yüksek seviyelerde hazırlanmış websiteleri + bunu n yanında 3 yada 4 ay başta Google arama ağında reklam vermeleri olacaktır. Google arama ağına reklam vermenin önemine diğer yazılarımda detaylıca değineceğim.

2 NUMARALI MÜŞTERİ : KURUMSAL OLARAK EMAİL GÖNDERİL ALMAK İSTİYORUM

Bu kişi için tavsiyemiz emailleri hosting üzerinden kullanmamalarıdır. Çünkü hosting üzerinden yapılan yüksek sayılardaki email alışverişleri hostingi kullanan websitelerinin performanslarını olumsuz olarak etkiler. Tavsiyemiz Çeşitli firmaların hizmet verdiği kurumsal mail çözümlerine ulaşmasını sağlarız. Bunun için bir çok cüzzi miktarda para karşılığı hizmet veren firmalar vardır.

3 NUMARALI MÜŞTERİ : KURUMSAL BİR FİRMAYIM KALİTELİ WEB SİTESİ İSTİYORUM

Bu kişiler web sitelerinin teslim aldığında büyük bir şokla karşılaşmamak için tasarımcısı ile görüşürken hayalindeki yada aklındaki yakın birkaç örnek websitesini veri olarak göstermesi gereklidir. Ücret konusunda en yüklü miktarda tutan websiteleri bunlardır. Prestijin üst seviyede olabilmesi için istediği özellik ve eklentilere göre fiyat aralığı da değişkenlik gösterebilir.

HIZLI MENU

Samsunda Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz

0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V

İPUCU

YouTube videoları arasında ok tuşlarını kullanarak atlama geri ve ileri atlama yapabilmek mümkün. Ayrıca Space ile videoları duraklatıp devam ettirebilirsiniz.
homeapartmentlicensephonepawearththumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram