Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

ANASAYFA
HİZMERLER
MENU
PAKETLER
İLETİŞİM

KURUMSAL İMAJ

PRESTİJ SAĞLAR

MARKA BİLİNİRLİĞİ

MÜŞTERİ SADAKATİ

Bulunduğumuz pazarda ki konumumuzu etkileyen, bizi temsil eden, sanal kimliklerimizdir. Potansiyel pazarımızda, farklı insanlar ve fikirler karşısında insanlara pazarlamak istediğimiz ürün ve hizmetleri, potansiyel müşterilerimize kalıcı ve etkili bir biçimde anlamasını sağladığımız çalışmaların başında kurumsal kimlik çalışması gelmektedir .Bu tür çalışmalar insanların size karşı olan güvenini arttırdığı gibi pazarda oluşabilecek kötü imajın korunmasını sağlamaktadır. Zihinlerde kalıcılığı, oluşturmak istediğiniz mesajları ve tanınırlığınızı arttırmaktadır. Sizin yerinize gizli reklam olarak faaliyet göstermektedir
Kurumsal kimlik oluştururken dikkat etmemiz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlara dikkat etmediğimizde bizi zirveye çıkara bileceği gibi koca bir dağın eteklerinde gömebilmektedir.
Atacağımız ilk adım kurumumuzla alakalı en uygun konsepti belirlemek çünkü bundan sonra uygulayacağımız adımların hepsi bu temel üzerine inşaa edilmektedir. Eğer temelimizi sağlam atmasak kuracağımız bina üstümüze yıkabilir. Bu konseptte kurumumuzun imzası niteliğinde olacak görsel ve işitsel materyalleri bulmamız gerekmektedir.
Konsepti oluşturduktan sonra yapmamız gereken, bu konseptle alakalı logo ‘muzu belirlemek olacaktır. Ancak bu logoyu oluştururken de bazı noktalara dikkat etmemiz gerekiyor.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Web tasarım, Seo, Website Güvenliği, Hosting Hizmetleri ve Danışmanlığı
545 368 53 69 
Öncelikle logomuz basit ve anlaşılır olmalıdır. Bir bakışta insanlar anlayabilmelidir. İnsanların gözünü yormamalıyız. Karmakarışık renk ve şekillerden kaçınmalıyız. Renk seçimini gelişi güzel yapamamalıyız. Seçtiğimiz konseptle ilişkisini sağlamalıyız. Kendimizi en iyi ifade edebileceğimiz sloganımızı üretmemiz gerekiyor. İnsanların aklında daha iyi kalması için kolay anlaşılır ve net olmalıyız. Başka anlamlara yer verecek ve kafa karışıklığına yol açabilecek cümleler, bizim imajımız açısından kötü sonuçlar doğurabilir.  Bir sonraki adımımız logo ve sloganımızı, insanların günlük yaşamlarında kullanabilecekleri materyallere bastırmaktır. Bu firmamızı insanların aklında kalıcılığını arttırmaktadır. Bunlar kartvizit, kalem, defter, ajanda, antetli kağıt, broşür gibi materyaller olabilmektedir. İş hayatında hiçbir ayrıntıyı gelişi güzel ve el yordamıyla yapmamalıyız. Bunun doğuracağı sonuçlar bize maddi ve manevi olarak geri dönmektedir. Bir işi ehline bırakmak sonradan açabileceğimiz kötü sonuçların baştan çözümü olacaktır. Bizde prowebtasarim.net olarak bu konuda profesyonel olarak sizin her zaman yanınızdayız.
HANGİ ÇALIŞMALARI YAPIYORUNUZ
Kartvizit, antentli kağıt, broşur , afiş , hediyelik eşya çalışmaları yapmaktayız
BİZE KATKISI NE OLUR
Geniş vadede Müşteri sadakati kazanmanıza yola acar
ÇALIŞMALARINIZI HANGİ FORMATTA
İstenilen Özelliğe göre PSD veya Aİ dosyası olarak iletiyoruz.

SIK 
SORULAN 
SORULAR

HIZLI MENU

Samsunda Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz

0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V

İPUCU

Windows ortamında iOS uygulamaları geliştirmek için Microsoft'un Xamarin uygulamasını kullanabilirsiniz. Fakat AppStore üzerinde uygulamanızı yayınlamak için yine bir MacOS işletim sistemli bilgisayar gereklidir.
homeapartmentlicensepictureusersstorephonepawearththumbs-upchevron-downmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram