ANİMASYON REKLAM

ANİMASYON REKLAM

PAKETLER
HİZMERLER
MENU
DESTEK ALIN
İLETİŞİM

ANİMASYON

VİDEO KLİP

TÜM CİHAZLARDA

SİZİN HİKAYENİZ

İlgi çekmek firmamız adına olmazsa olmazlarımız arasında. Bunu yapacağımız bir reklam stratejisiyle üst seviyeye çıkartabiliriz. ANİMASYON REKLAM da tam olarak burada devreye girmektedir. Normal reklamların aksine insanların günlük yaşamlarında göremeyecekleri çizimler, sıra dışı figürler ve geçek üstü efektlerle dikkatlerini bir anda vermek istediğimiz mesajlarımıza çekebiliriz. Animasyon reklamlar diğer reklamlara göre oyuncu, ışık mekan gibi malzemeler gerektirmediği için daha düşük maliyetlere ve daha kısa zaman içeresinde çekilebilmektedirler. Buda bizim paradan ve zamandan kazanmamıza olanak sağlamaktadır.
Animasyon reklam hazırlarken

İçerideki renk paleti uyumunun firmamızla uyumuna

Kısa ve öz olmasına Anlatılmak istediğimiz mesajın doğru bir hikaye oluşturduğuna

Kullanılan müziklerin hikayeyle olan uyumuna

Etkileyici bir slogan kullanmaya dikkat etmemiz gerekmektedir.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Web tasarım, Seo, Website Güvenliği, Hosting Hizmetleri ve Danışmanlığı
545 368 53 69 
Yaptırdığımız bir animasyon videoları sadece sosyal medyada değil, meydanlardaki panolar, otobüslerdeki tvlere ve vb. İnsanların günlük yaşamlarını sürdürdükleri yerlere koyarak günlük yaşamdan sıyrılmasını sağlayabiliriz.

HIZLI MENU

Samsunda Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz

0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V

İPUCU

YouTube videoları arasında ok tuşlarını kullanarak atlama geri ve ileri atlama yapabilmek mümkün. Ayrıca Space ile videoları duraklatıp devam ettirebilirsiniz.
homeapartmentmagic-wandlicensefilm-playphonelaptop-phonepower-switchpawearththumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram