Kurumsal E-mail Danışmanlığı

Kurumsal E-mail Danışmanlığı

PAKETLER
HİZMERLER
MENU
DESTEK ALIN
İLETİŞİM

HIZLI EPOSTA

SPAMA DÜŞMEYİN

KURUMSAL EPOSTA 

TÜM CİHAZLARDA 

İletişim ilk çağlardan beri hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. İletişimin Doğru bir şekilde net ve anlaşılır olması ;iletişim kuracağınız kişi yada kişiler arasından önemli bir rol oynamaktadır. Günümüzde toplumsal olarak yapacağımız resmi yazışmalar yada göndereceğimiz ,görsel yada işitsel bilgileri çoğunlukla e-mail yoluyla yapmaktayız. Göndereceğiniz e-mailler eyer bazı kurallara uymuyorsa dikkate alınmaz hatta spam olarak bile değerlendirilebilirsiniz. Bunun önüne geçmek için e-mail adresi oluştururken yada yapacağınız önemli yada resmi yazışmalarda birkaç önemli noktaya dikkat etmeniz, söylemek istediklerinizi yada karşı tarafın sizin ne demek istediğinizi doğru bir şekilde anlamlandırmasında etkin rol oynayacaktır. Kurumsal E-mail Danışmanlığı 

Yapacağınız yazışmalarda doğru bir iletişim kurmak için yapacağınız en önemli ve ilk kural yazım ve imla kurallarına riayet etmeniz. Bu kurallar sayesinde söylemek istediklerinizi daha net bir şekilde karşı tarafa iletmiş olursunuz. İkinci olarak yazışma metinlerinizde tek başına cümleler ve cümlelerin oluşturduğu metin anlamlı ve uyum içinde olmalı.
Yazışmalarınızda kullanacağınız harflerin boyutları bile iletişiminizde etkin rol oynamaktadır. Kullanacağınız cümlelerdeki harfleri BÜYÜK seçmemelisiniz. Bu karşı tarafa ‘’emir alınıyor ‘’yada ‘’bağırılıyor’’ hissi uyandırmaktadır.
‘’ Herkese gönder ‘’ ‘ e tıklamadan önce bir kez daha düşünün. Göndereceğiniz ileti alakadar olmayan kişilere giderse e-posta adresinizi kara listeye alabilirler. Buda sonra yapacağınız yazışmaları iletememenize yada sizin için kötü bir imaj çizilmesine yol açabilir.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Web tasarım, Seo, Website Güvenliği, Hosting Hizmetleri ve Danışmanlığı
545 368 53 69 
Hizmetinizin ve ürünlerinizin güvenilirliğini ve kurumsallığını arıtmaya yönelik çalışmalar arasındaki kurumsal e-posta kullanımı önemli bir yer kaplıyor . Oluşturacağınız e-mail adresi şirket yazışmalarında kullanılacaksa eyer, e-mail adresinizin ücretsiz bir şekilde alının e-posta hesaplarından ayrılması ve şirketinizin adını taşımalıdır.
İş yapacağınız firmalar ve müşteriler herkesin kolaylıkla açabileceği ücretsiz e-posta adresleri(hotmail.com,yandex.com,yahoo.com)yerine şirket alan adına bağlı olarak size özel oluşturacağınız e-posta adresleri kullanmanız şirketinizin imajı açısından daha yararlı olacaktır.
Eğer freelancer olarak çalışıyorsanız yada yazışmalarınızda kullanacağınız e-posta hesabını kişisel olarak kullanmak istiyorsanız e-posta adresiniz adınız ve soyadınızdan oluşturulmalıdır.
Son olarak göndereceğiniz iletileri göndermeden önce son bir kez gene olarak e-postanızı gözden geçirin.
prowebtasarim.net olarak kaliteli ve profesyonel bir Kurumsal E-Mail danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

HIZLI MENU

Samsunda Web Tasarım Alanında 15 Yıldan Uzun süredir Hizmet Veriyoruz

0545 368 53 69
facebook.com/prowebtasarim youtube.com//UC6pBAMXkL8u7V

İPUCU

YouTube videoları arasında ok tuşlarını kullanarak atlama geri ve ileri atlama yapabilmek mümkün. Ayrıca Space ile videoları duraklatıp devam ettirebilirsiniz.
homeapartmentlicensephonelaptop-phonepawearththumbs-upmenu-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram